امروزه روانشناسان و متخصصین امور تربیتی بازی را به عنوان طبیعی‌ترین فعالیت هر کودک به حساب می‌آورند. بازی موجب تقویت نیروهای روحی و جسمی کودک؛ یعنی دقت، حافظه، تخیل، نظم و ترتیب، چالاکی، مهارت، کسب مهارت‌های اجتماعی و ... می‌شود. مسلم است که در چنین شرایطی اهمیت اسباب بازی و معیارهای آن نیز بیشتر از قبل مشخص می‌شود به گونه‌ای که والدین باید به فاکتورهای تهیه وسایل بازی برای کودکان خود اهمیت دهند.

درسال‌های اخیر و با ورود جدی‌تر تکنولوژی به زندگی ما، کودکان بیشتر به بازی‌های تکنولوژیک و کامپیوتری روی آورده‌اند. این بازی‌ها علی رغم مزایایی که دارند به دلیل ایجاد کم تحرکی همواره مورد تردید بوده‌اند. به همین جهت توجه والدین به خرید اسباب بازی‌هایی که حتی مقدار کمی تحرک را در کودکان به وجود بیاورد می‌تواند بسیار مهم باشد.

مورد با اهمیت بعدی توجه به ایمنی وسایل بازی کودکان است. به این ترتیب که اینگونه محصولات باید از مواد اولیه مرغوب و بدون ضرر تهیه شده و طراحی آنها نیز به گونه‎‌ای باشد که آسیبی به کودک نرساند. در این زمینه توجه به رده سنی وسایل بازی نیز بسیار با اهمیت می‌باشد. همچنین فراموش نکنیم که کسب اطلاعات تخصصی در مورد وسایل بازی و خرید آنها از برندهای معتبر و صاحب نام اهمیت زیادی دارد. به همین جهت فروشگاه اینترنتی رونا تویز با در نظر گرفتن این موارد طیفی از اسباب بازی‌های مورد نیاز کودکان و نوجوانان را تهیه و زمینه مناسب را برای اطلاع از ویژگی‌ها و خرید اینترنتی آنها، فراهم کرده است.